kolovázávody

V Přerově se dne 24.4.2022 konalo 2. kolo I. ligy kolové mužů.

T.J. Sokol Zlín-Prštné reprezentovali dva týmy. Zlín 2 hrál ve složení Jan Krejčí, Radim Vavruša. Za Zlín 3 nastoupili Radek Adam a Tomáš Horák.

Trenér Milan Chovančík Liška shrnuje výsledky druhého kola i průběžný vývoj I. ligy.“Naši borci v Přerově obsadili druhou a třetí příčku. Na turnaj jsme jeli v trenérském duu společně s Pavlem Landtem. Ten měl na starost právě náš druhý tým. Zlín 2 se umístil na druhém místě se slušným bodovým ziskem 12ti bodů hned za vítěznou Svitávkou. Radim v brance výborně zachytal, každopádně musí zlepši fyzickou kondici, aby v plném nasazení vydržel všechny zápasy. Honza využil plně své léty nasbírané zkušenosti a jeho fyzická příprava je na výborné úrovni. 

Zlín 3 obsadil v Přerově třetí příčku. Tady jsem očekával, že po prvním kole dojde ke zlepšení především v souhře. Bohužel ale borci předvedli se silnými soupeři rozpačité výkony z čehož jsem trochu zklamaný. Se slabšími soupeři je radost sledovat dravost a údernost našeho týmu. Se silnými týmy toto zatím schází. Každopádně kluci drží aktuálně druhou příčku a věřím, že si vybojují postup do extraligy pro příští rok. Poslední kolo I. ligy se hraje již 14. května ve Svitáce, kde se o všem rozhodne“

Tabulka po 2. kole extraligy kolové mužů pro rok 2022:
1. MO Svitávka 2: 32 bodů

2. TJ Sokol Zlín-Prštné 3: 24 bodů

3. TJ Sokol Zlín-Prštné 2: 19 bodů

4. Sokol Šitbořice 1: 15 bodů

5. TJ Favorit Brno 2: 13 bodů

6. TJ Favorit Brno 3: 11 bodů

7. Spartak Přerov: 4 body

Výsledky ZDE