Nezařazené

U 23 – Mistrovství ČR Finále – 10.7.2021 v Brně

Finálový turnaj mistrovství ČR v kolové hráčů do 23 let hostila o uplynulém víkendu hala Favoritu Brno a zlínská kolová zde měla zastoupení ve třech týmech. V dvou případech šlo o kombinované dvojice s domácím Favoritem Brno, v jednom případě o ryze oddílové složení Václav Vrzala, Vendelin Helis. K adeptům na medaile patřily týmy Sokola Šitbořice, kombinovaný tým Svitávka/Praha kombinovaný tým Zlín/Brno 1 ve složení Tomáš Horák, Michal Fryčar.

Vítězně z klání favoritů vzešel kombinovaný tým Zlín/Brno 1, který si poradil se všemi soupeři a v boji o pořadí na stupních vítězů porazil Sitbořice v poměru 3:2 a kombinovaný tým Praha/Svitávka 4:3. Tomáš Horák tak obhájil mistrovský titul v kategorii hráčů do 23 let i když tentokrát s jiným spoluhráčem. Další zástupci Zlína obsadili 5 a 6 příčku, ale nutno dodat, že jde o mladé hráče (junioři), pro které byla účast ve finálové turnaji cennou zkušeností.

Vítězná dvojice si zajistila účast na ME hráčů do 23 let, které by se měl uskutečnit ve švýcarském Mosnangu 25. záři 2021. Zda se vrcholná akce této věkové kategorie uskuteční je stále otázkou a vše se bude od,jet od aktuální epidemické situaci ve Švýcarsku. Konečné pořadí MČR Zlín/Brno 1 Sokol Šitbořice Praha/Svitávka MO Svitávka Zlín/Brno 2 Sokol Zlín-Přímé