kolová

Předkolo ligy U23 v kolové – Brno

Oddíl TJ Sokol Zlín Prštné měl v sobotu 12.2.2022 v tělocvičně FJ Favoritu Brno zastoupení hned ve třech týmech v předkole katerogorie U23 kolové.

TJ Sokol Zlín-Prštné 1 hrál ve složení Radek Adam a Tomáš Horák.

TJ Sokol Zlín-Prštné 2 hrál ve složení Dominik Otásek, Václav Vrzala

TJ Sokol Zlín-Prštné 3 hrál Jáchym Baxa, Vojtěch Baxa

Celkem soutěž probíhala v počtu 9ti moravských týmů.

Náš oddíl sálové cyklistiky měl v sobotu 12.2.2022 v tělocvičně FJ Favoritu Brno zastoupení hned ve třech týmech v předkole katerogorie U23 kolové.

TJ Sokol Zlín-Prštné 1 hrál ve složení Radek Adam a Tomáš Horák.

TJ Sokol Zlín-Prštné 2 hrál ve složení Dominik Otásek, Václav Vrzala

TJ Sokol Zlín-Prštné 3 hrál Jáchym Baxa, Vojtěch Baxa

Celkem soutěž probíhala v počtu 9ti moravských týmů.

Trenér Pavel Landt shrnuje výsledky těmito slovy: „Naše jednička splnila pro tento turnaj svou povinnost. Přesto nemohli v základní skupině najít ten správný rytmus hry, na který jsme u nich zvyklí. V přibývajících zápasech se nepřesné nahrávky a zbrklá rozhodnutí podařilo výrazně elimonovat a turnajem prošli jako jediní bez ztráty jediného bodu. Náš druhý tým šel do turnaje s cílem umístit se do páté příčky. To se také podařilo. Zejména Dominik předvedl v bráně vynikající výkon a obecně málo chyb. Vaškovi se v útoku tolik nedařilo a bylo zde nakupená spousta zbytečných chyb. To je bohužel herní daň za to, že dosud byl Vašek také zvyklý hrát na pozici brankáře a nikoliv útočníka. Třetí zlínský tým ve složení bratrů Jáchyma a Vojtěcha Baxy byly milým překvapením. Celkové druhé místo hned za naší jedničkou bylo pro tento turnaj nad naše očekávání. Nejenže oba bratři odehráli své zápasy velmi dobře, ale stále je zde i velký potenciál pro další zlepšování.

Útočník zlínského prvního týmu Tomáš Horák komentuje vývoj turnaje po ukončených skupinách: „Do semifinále se probojovaly dva nejlepší týmy z každé skupiny a jako první semifinálový zápas jsme se utkali s Chrastavou, kdy se nám už hrálo pohodlněji díky prodloužení poločasu o minutu. Zápas jsme s přehledem ovládli a zvítězili výsledkem 12:2. Díky tomuto jsme se posunuli rovnou do finálového zápasu. Tam jsme narazili na náš třetí zlínský tým, který v semifinále překvapivě porazil MO Svitávku 3:2. Od začátku zápasu se průběh utkání vyvíjel v náš prospěch a ani tento zápas jsme si nenechali ujít. Vítězný výsledek zápasu 11:0 nám potvrdil, že jsme na letošní sezónu dobře připraveni.“

Výsledky ZDE